AMROC - ELEWACJE WENTYLOWANE, FASADY WENTYLOWANE - EQUITONE - CEMBRIT - MINERIT - CETRIS
image1 image2 image3
PDF Print E-mail

Amroc

Systemy elewacyjne to coraz częściej wykorzystywane techniki zabudowy fasad nadające budynkom nie tylko kształt, kolor, walory estetyczne, ale także ochronę przeciwpożarową i doskonałe zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi.

 

Płyty Amroc doskonale się sprawdzają jako okładzina elewacyjna. Można je wykorzystać zarówno jako zabudowa na już istniejącym budynku, ale również mogą one posłużyć do wzniesienia zupełnie nowych ścian zewnętrznych.

Dedykowane płyty elewacyjne Amroc, zapewniają w budynkach doskonałą izolację przed wilgocią oraz izolację akustyczną (zmniejszają natężenie hałasu).

Możliwość docięcia płyty na określony wymiar, oraz bogata kolorystyka zapewnia stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych walorów estetycznych.

Cementowo - wiórowa płyta w masie zapewnia doskonałą, trwałą, jednolitą okładzinę ściany odpornej na warunki atmosferyczne. Płyty Amroc składają się z wielu warstw, dzięki czemu nie mają tendencji do delaminacji (odklejania pojedynczych warstw). Doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach klimatycznych takich jak deszcz czy mróz.

Dostępne grubości płyt to 8, 10, 12 mm.

 

Ponadto produkt jest klasyfikowany jako trudnozapalny w klasie reakcji na ogień B-s2,do co dodatkowo stwarza doskonałą ochronę przeciwpożarową dla budynku.


 
 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli interesuje Państwa wycena konkretnej ilości płyt prosimy o kontakt:

Handlowiec dyżurujący +48784761880

(8.00-20.00 / 7 dni)

 

Jeżeli chcą Państwo złożyć zapytanie lub zamówić towar proszę kliknąć w link: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

 

Last Updated on Sunday, 11 March 2018 14:38