BALKONY - PŁYTY BALKONOWE, APLIKACJE BALKONOWE, BALUSTRADY SCHODÓW, BALKONÓW, LOGGII - hurtownia, dystrybutor
image1 image2 image3
PDF Print E-mail

PŁYTY BALKONOWE

Płyty cementowo - wiórowe, jak również cementowo - włóknowe to produkt wszechstronnego zastosowania. Nadają się one do montażu zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków, również w wymagających pomieszczeniach technologicznych. Najbardziej rozpoznawalną cechą tych płyty jest fakt, że stanowią one bezpieczną ochronę  przeciwpożarową, akustyczną oraz zabezpieczają przed nadmierną wilgocią. Doskonale sprawdzają się jako

 

Budowa płyty cementowo - drzazgowej

Płyty te łączą w sobie korzystne właściwości drewna oraz cementu portlandzkiego. Cement ten wraz z wiórami igłowymi z drzew iglastych z domieszką wody i dodatkami hydratyzującymi w wyniku zmieszania, a następnie sprasowania pod wpływem wysokiego ciśnienia tworzą twardy materiał, który po wyschnięciu jest przycinany do odpowiednich rozmiarów. W ten sposób otrzymuje się gotowy produkt. I tak powstałe płyty są  odporne na wilgoć, stanowią izolację dźwiękochłonną, a także doskonale spełniają wymagania ochrony przeciwpożarowej. Dodatkowo charakteryzują się gładką oraz twardą powierzchnią wysoce odporną na obciążenia, działanie grzybów i pleśni. Świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach klimatycznych.

 

Możliwość docięcia płyt na określony wymiar, oraz bogata kolorystyka zapewnia stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych walorów estetycznych.

 

Zalety płyt balkonowych:

- stanowią wysoką ochronę przeciwpożarową, izolacji cieplnej oraz dźwiękowej, są mrozoodporne,
- nie pęcznieją po włożeniu ich do wody,
- nie dopuszczaj do rozwoju grzybów oraz pleśni,
- mogą być stosowane jako element konstrukcyjny, a także wykończeniowy,
- są łatwe w obróbce (wiercenie, szlifowanie i frezowanie),
- są odporne na obciążenia,
- gwarantują wysoką jakość,
- ekologiczne (polecane są ze względu na nieszkodliwość z punktu widzenia biologii budowlanej),
- nie są szkodliwe dla zdrowia, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu i nie zawierają żadnych substancji niebezpiecznych dla zdrowia,
- dzięki zawartości cementu są odporne na owady.

Są, zatem bezpiecznym oraz ekonomicznym elementem wykończeniowym oraz konstrukcyjnym Twojego domu, a także idealnie nadają się do budów prowadzonych w trudnych warunkach klimatycznych.


Jako płyty balkonowe doskonale sprawdzą się płyty:

- Amroc,

- Cetris.

 

UWAGA !!!

Dla Państwa wygody oraz oszczędności czasu możemy je dla Państwa dociąć na wymiar, wywiercić w nich otwory a nawet pomalować w wybranym przez Państwa kolorze.

 

 

 

Jeżeli interesuje Państwa wycena konkretnej ilości płyt prosimy o kontakt:

Handlowiec dyżurujący +48784761880

(8.00-20.00 / 7 dni)

 

Jeżeli interesuje Państwa orientacyjna cena - zapraszamy na naszą aukcję do portalu Allegro:

ALLEGRO