PŁYTA MFP DYSTRYBUTOR, HURTOWNIA
image1 image2 image3
PDF Print E-mail

Płyta MFP

Płyta budowlana MFP jest płytą drewnopochodną produkowaną z drobnych wiórów ułożonych w różnych kierunkach. Do produkcji używane są najwyższej jakości żywice z melaniną, dzięki czemu uzyskały one klasyfikację E1, co oznacza, że właściwie nie wydzielają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Dzięki zwartej strukturze płyty MFP są bardziej odporne na działanie wilgoci, pozwala to na stosowanie ich również w łazienkach. Nie rozwarstwiają się ani nie odkształcają pod wpływem wilgoci.

Niewątpliwą zaletą tych płyty jest gładka, estetyczna powierzchnia zewnętrzna, co pozwala na ich dekoracyjne zastosowanie na wystawy i stoiska sklepowe, opakowania czy jako dekoracje ścienne lub sufitowe.

Płyty MFP mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są wykorzystywane w budownictwie szkieletowym i tradycyjnym, od podłogi, przez ściany, aż po dach. Płyta ta jest bardzo wytrzymała, nie łamie się i nie ugina. W płytach MFP można bezpiecznie i stabilnie mocować haki, wkręcać śruby czy wbijać gwoździe. Jest łatwa w obróbce.

 

 

 

 

Podstawowe zastosowanie płyt:

- podłogi, poszycia stropów i dachów;

- ściany zewnętrzne i wewnętrzne;

- wykończenie wnętrz;

- budownictwo szkieletowe;

- konstrukcje sklepowe / targowe;

- produkcja opakowań;

- konstrukcja ogrodzeń tymczasowych.

 

 

Jeżeli interesuje Państwa wycena konkretnej ilości płyt prosimy o kontakt:

Handlowiec dyżurujący +48784761880

(8.00-20.00 / 7 dni)

 

Jeżeli interesuje Państwa orientacyjna cena - zapraszamy na naszą aukcję do portalu Allegro:

ALLEGRO